Одесская областная федерация черлидинга групп поддержки спортивных команд
Одесская областная федерация черлидинга групп поддержки спортивных команд
spiritcуrcity555 galaxy Клуб Победа strekozaicon4 ligaicon3Клуб Insidecheer akkФедерація черлідингу Ширяївської громади ОдещиниСпортивный клуб Улыбкаvivat

В останній вікенд травня відбулися змагання чемпіонату Одеської області з черліденгу.

На майданчик навчально-тренувальної бази «Чорноморця» в Совіньоні вийшли 39 команд, які брали участь в основній сітці Odessa Open 2021, і 14 команд-дебютанток (у них своя система оцінювання і заохочень).

За словами президента ООФЧер Олександри Шевченко, найяскравіша відмінність цього року від попередніх - це прогрес в чисельності спортсменів в постановці: в деяких виступах зайнято по 23-25 ​​спортсменів, а це вже той самий улюблений топовий черлідінг, в якому велика кількість виконавців, неймовірні комбінації елементів, тактичні перебудови, потужний загальний малюнок так сильно привертають нашу увагу та закохуюють в цей вид спорту!

У чемпіонаті взяли участь понад тисяча спортсменів, для цього знадобилося два дні. Судді і фахівці відзначили, що помітно виріс рівень юніорів і дорослих, тобто безпосередньо тих спортсменів, які виїжджають на загальноукраїнські та світові змагання, забезпечують медалі для збірної області і України, і підтримують репутацію одеситок як конкурентноздатної команди на найвищому міжнародному рівні.